E-Cafe Navigator internet cafe yönetme programı – Online program game driver download legal and speed

[Ağ (Network) Programları » 21.03.2021]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: E-Cafe Navigator internet cafeler için tasarlanmış cafe hesap, client kontrolu olan herhangi bir clientteki programı engelleme kapama,monitör görüntüsü alma oturduğunuz yerden clientlere bakım yapmanızı sağlıyan easy cafe benzeri güzel bir program! Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Özellikler:
– Programın yeni sürümlerini ücretsiz alabileceksiniz, program periyodik zamanlarda otomatik olarak yeni sürüm kontrolü yapar ve yeni sürüm tespit ettiğinde sizi uyarır.

– Terminal Bilgisayarlarını oturduğunuz yerden açıp kapayacaksınız, Ana bilgisayardan terminal’lerin saati açılmadan kesinlikle terminallerin monitörü çalışmaz ve kullanılamaz, bu sayede bilgisayarların gereksiz yere kullanılması ve ücret kaybı önlenir.

– Terminal makinalarında isteğinize göre üst düzey güvenlik önlemleri alabileceksiniz, sizin seçeceğiniz seçenekler ile müşterileriniz bilgisayarda sizin istemediğiniz hiçbir ayarı değiştiremeyecek veya ilgili bölüme hiç giremeyecekler. Bu özellikleri listesini görmek için tıklayınız. Türkçe – English

– Programı kurmak çok kolaydır, Ana Makina ile Terminallerin birbirlerini görmesi için herhangi bir makina ismi, IP Numarası girmeniz-tanıtmanız gerekmez, Kurduğunuz network’de hiçbir değişiklik gerekmez, IP numaralarını ister sabit ister otomatik verin program 1 saniye gibi bir sürede tüm makinalara bağlantı yapar.

– Masa açılış, kapanış ve masaya servis işlemleri bilgisayarınızdan yapıldığı için hesap kesiminde tüm hesaplamalar otomatik yapılacaktır.

– Masalara yapılan servislerin hesap sırasında unutulma sorunu olmayacak ve stok kayıtlarınızdan otomatik olarak düşülecektir.

– İstediğiniz tek bir bilgisayarı veya tüm bilgisayarları tek bir komut ile kapayabilir veya yeniden başlatabilirsiniz.

– İstediğiniz bilgisayara yazılı mesaj yollayabilirsiniz.

– İstediğiniz iki tarih arasında masa, servis, kasa, stok v.b. raporları detaylı olarak alabileceksiniz.

– Özel müşterileriniz için tanımlama yapabilir, her müşteriye göre ayrı özel indirim oranları tanımlayabilirsiniz, Masaların dolu olduğu saatlerde karışıklığı önlemek için sıra bekleyen müşterilerinizi program ile tutabilir, randevu takibi yapabilirsiniz.

– Bazı salonlarda olabilecek kaçaklar (oyun veya servis) E-CAFE Navigator sayesinde ortadan kalkar.

– Salon yönetimini E-CAFE Navigator neredeyse kendi başına yaptığı için çok büyük bir zaman kazanacaksınız.

– Müşterilerinize karşı prestijiniz artacak.

– Stok, Kasa işlemlerini kontrol altına almış olacaksınız.

– Tarih aralığında masaların doluluk oranları ve servis ürünleri arasında detaylı istatistlik bilgileri alabilirsiniz.

– Daha nice avantajları elde edersiniz.
Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor –