Documeron bilgisayarda son kullanılan dosyaları listeleme – All programs files download speed and legal

[Dosya & Sürücü Yönetimi » 30.04.2008]

\r\n

Bu program gelişmiş son kullanılan dosyaları listeleme yöneticisi. Devamlı çalıştığınız dosyaların listesini tutup, her dosyaya bir liste içinde bağlantı atayan, bu bağlantı içinden tek tıklamayla açmış olduğunuz dosyalara kısa yoldan ulaşabildiğiniz bir programdır. Bu sayede çok kısa yoldan en son kullandığınız dosyalara/klasörlere erişebilirsiniz.
\r\n
\r\nDocumeron\’u açtığınızda sol kısımda takvim, sağ kısımda ise açılan (açılacak) dosyaları görebilirsiniz. Son kullanılan tüm dosyaları görebilir, ayrıca seçtiğiniz tarih/tarihler arasından bir dosyaya da bakabilirsiniz. Yine gün, hafta, ay, yıl seçilerek o süreç içinde açtığınız dosyaları kolay bir şekilde görebilirsiniz.
\r\n
\r\nSeçilen bir dosyanın özelliklerine bakabilir (ad, tür, klasör, bayt gibi), kopyalayabilir, taşıyabilir,
\r\nsilebilir, yazdırabilir, listeye kaydedebilirsiniz. Program kendini sistem tepsisinde küçültülerek çalıştığında fareyi programın simgesi üzerine getirdiğinizde en son kullandığınız/açtığınız belgeleri/dosyaları görebilir ve bunlara hızlı, kolay bir şekilde erişebilirsiniz.
\r\n
\r\nPrograma bir parola atayıp, parolayla koruma da sağlayabilirsiniz.
\r\n
\r\nTürkçe kullanım hakkında:
\r\nTürkçe dil dosyasını buradan indirebilirsiniz. İnnDirmiş olduğunuz klasörü açtıktıktan sonra içinde bulunan \’Turkish.lng\’ dosyasını kopyalayıp programın kurulu olduğu (C:\\Program Files\\Documeron) dizine yapıştırdıktan sonra programı açıp, ana menüde bulunan, \’Service\’ > \’Options\’a tıklayıp, açılan pencereden \’Language\’ye tıkladığınızda, burada bulunan \’Current Language File\’ kısmından \’Turkish\’i seçip \’OK\’ butonuna bastığınızda program Türkçe olur.
\r\n
\r\nBu programın Türkçe dil dosyası innDir.com editörü Ali K. tarafından yapılmıştır.
\r\n
\r\n

\r\n