DOC Regenerator zarar görmüş okunmayan word belgelerini düzeltme onarma programı – Online program game driver download legal and speed

[Sistem Yönetimi » 12.11.2007]

DOC Regenerator çoğumuz yazdığımız yazıları Word belgelerinde yazar ve saklar. Bazen okul ödevleri, bazen bir cv, bazen bir iş görüşmesi bu belgelerde saklıdır. Yani çok önemli bilgilerimizi emanet ettiğimiz bu dosyalar ne kadar sağlam? Bazen bu dosyaları açtığınızda “Word dosyası bozulmuş. Kapatmak için Tamam’ı tıklatın” yazısı ile karşılaştınız mı? İşte böyle durumlarda sizi kurtarabilecek bir program var. DOC Regenerator, yüksek başarı yüzdesi ile zarar görmüş Word belgelerinizi kurtarma konusunda çok başarılı. Program özellik kısıtlamalıdır.

Desteklediği Word formatları:
# Microsoft Word 6.0
# Microsoft Word 95
# Microsoft Word 97
# Microsoft Word 2000
# Microsoft Word XP
# Microsoft Word 2003

Program sadece bozulan dosyaları kurtarmıyor, bunun dışında, şifre korumalı belgeleri de açabiliyor. Ya da silinmiş ya da üstüne yazılmış dosyaları da dert etmeyin. DOC Regenerator, sizin için hepsini halledecektir. Hatta format atılmış diskleri bile. Demo versiyonunda kaydetme özelliği gizli durumda. Dosyanızı kaydedebilecek seviyeye geldiyseniz zaten program başarılı demektir. Eğer öyle ise 49.99$ vererek tam sürüme sahip olabilirsiniz.

Ürünü satın aldığınızda:
# 30 gün geri ödeme garantisi var
# Sınırsız lisans kullanımı hakkınız var
# 2.xx versiyonları için ücretsiz güncelleştirme hakkınız var
# Diğer büyük güncelleştirmelerde ise çok büyük indirimlere sahipsiniz.