Diskeeper Professional Edition bilgisayardaki yavaşlıkları bulma ve düzeltme programı – All programs files download speed and legal

[Sistem Yönetimi » 12.11.2007]

Diskeeper Professional Edition temel olarak bir bilgisayar sistem denetleyicisidir. Sisteminizde herhangi bir nedenle yavaşlama meydana geldiğinde program otomatik olarak devreye giriyor ve sorunu düzeltiyor. Disk birleştirici özelliği ve dosya yönetim paneli de bulunan bu kullanışlı program her türden kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde. Programın sonuçları ayrıntılı olarak verebilme özelliği sayesinde sisteminiz hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmanıza olanak sunuyor. Diskeeper programı ile disk sürücüleriniz ve sisteminiz koruma altında. Programı 30 gün kullanabiliyorsunuz.

Programın Özellikleri
+ Gelişmiş arabirimi ve arabirim üzerinden kullanılan grafik arayüz sayesinde her türlü kullanıcının isteğine cevap verebilecek düzeyde.
+ Sisteminizin zorlandığı durumlarda otomatik olarak devreye girme özelliği sayesinde zor durumlarda her zaman sizin yanınızda.
+ Tüm dosya sistemlerini tanıma özelliği sayesinde hiçbir problemle karşılaşmayacaksınız.(FAT, FAT32, NTFS, …….)
+ Birden çok disk tanıma özelliği ve bu diskleri ayrı ayrı birleştirebilme mekanizması…
+ Geniş rapor alma özellikleri.(Performans, Güvenilirlik, Parçalanmış Dosyalar, Disk Haritası, Öneriler.)
+ Sonuçları grafik olarak verebilme özelliği.
+ Windows disk birleştirici mekanizmasına nazaran daha başarılı ve hızlı olması.
+ Geniş dosya birleştirme ayarları sayesinde sisteminize en uygun disk birleştirme seçeneklerini uygulayabilir ve daha hızlı sonuçlar alabilirisiniz.
+ Özel performans arttırma fonksiyon ve ayarları. Bu fonksiyon ve ayarlar sonucunda % 300’e kadar performans arttırabilme.
+ Kullanmakta zorlanmanız durumunda kullanabileceğiniz geniş yardım dosyaları.(İngilizce)
+ Disk giriş ve çıkışlarını kontrol eder ve herhangi bir zararlı durum karşısında sizi uyarır.
+ Kullanılmayan dosyaları (isteğe bağlı) silerek veya sıkıştırarak hem performans hem de disk alanı kazandırma özelliği.
– Programı kullanmak için belli bir düzeyde ingilizce gerekiyor.
– Program bazen uyarma işini abartabiliyor ve hiçbir işlem olmamasına rağmen sizi uyarabiliyor.
– Ekran koruyucunun çalışmasını kısmen durduruyor. Kısmen çünkü bazı yüksek boyutlu ekran koruyucularda sorun yaratabiliyor.

Sürüm ve Fiyat Özellikleri
Programın, Home Edition ve Professional Edition şeklinde iki sürümü bulunuyor. Bu sürümler arasında sistem seçenekleri bakımında çok fazla fark bulunmuyor yalnız professional edition sürümünde 24 saat online destek özelliği mevcut durumda.
Programın Professional Edition sürümü Windows’un NT 4.0 sürümüne uyumlu olarak geliyor.
Programın, Home Edition sürüm fiyatı $20, Professional Edition fiyatı ise $50