Desktop Sidebar hava durumu haberler e-posta email kontrol programı – Online program game driver download legal and speed

[Gerekli Programlar » 13.08.2021]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Desktop Sidebar ücretsiz olarak dağıtımı yapıp şimdiden 2006 yılında çıkarılması planlanan Microsoft’un yeni nesil işletim sistemi Windows Longhorn’un getirdiği yenilikleri bizlere taşıyor. Program küçük bir bilgi bankası düzeninde hazırlanmış. Çıkış noktası yakın geçmişte tanıtımı yapılan Windows Longhorn olan Desktop Sidebar, bazı küçük ayarlarla gerçekten başarılı ve kullanışlı bir araç halini alıyor. Program ücretsizdir.
# Hava durumu
# Slide Show
# E-Posta kontrolcüsü
# Haberler
gibi birçok işlevi ile günlük hayatınızda onlarca farklı bağlantıyla yaptığınız işi, kendisi, tek başına halletmeye çalışıyor. Desktop Sidebar ilk açıldığında, www.weather.com sitesinden aldığı Ankara’nın hava durumunu gösteriyor. Ama “Panel Properties” penceresini kullanarak birçok ilin hava durumuna ulaşabilirsiniz. Bunun için City kutusuna yaşadığınız şehrin ismini, türkçe karakterler kullanmadan yazmaktır. Program ücretsizdir.