Dekart SIM Manager sim kartlarını yönetme okuma düzenleme kopya oluşturma programı – Program indirme – download etme siteniz.

Bu program SIM kartlarını yönetmeye, okumaya, düzenlemeye, telefon defteri yapmaya, oluşturmaya, telefon defterinin yedek kopyasını geri yüklemeye, etkinleştirmeye, değiştirmeye ya da PIN kod (PIN1) engelini çözmeye imkan tanıyan bir araçtır. Telefon defterini CSV biçiminden/biçimine alabilir/gönderebilir (Değerler noktalı virgülle ayrılmalıdır). Dekart SIM Manager PC/SC tanımlamasıyla akıllı kart okumaya uyumluluğu destekler. (PS: Personel Computer-Kişisel bilgisayar; SC: Scart Card- Akıllı Kart). Programın kullanımı kolay ve bir kaç dakika içinde kurulabilir.

Özellikler
# Telefon defteri dosyası oluşturabilir, varolan telefon defteri dosyasını açabilir, CSV dosyasına kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz.
# SIM karttan telefon defterine okumaya, SIM karta telefon defteri oluşturmaya, SIM kartın PIN kodunu değiştirmeye, SIM kart kopyalama engelini çözmeye, SIM, telefon defteri ve PIN durumu hakkında bilgi göstermeyi sağlayabilir.
# Programın içinde kes, kopyala, yapıştır desteği de olduğu için işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanında silme, taşıma, yeni telefon girişi ekleme, düzenleme, bulma gibi özelliklerde mevcuttur.
# Tüm dilleri destekler: Dekart SIM Manager ile telefon defteri oluşturmada Windows işletim sistemindeki yerel karakterler kullanılabilir.
# Telefon defterindeki veriyi yedekleyebilir.
# SIM kart adres defterinden veri alabilir/gönderebilir.
# PIN kod yönetimi
# Tüm GSM telefonlarıyla uyumluluk: Tüm cep telefonu modellerini destekler. Sadece SIM kartı kullanabilmek için PC/SC uyumlu kart okuyucuya ihtiyaç duyulur.
# Tüm GSM SIM kart türlerini destekler. 1, 2, 2+ kart evreleriyle çalışabilir.

Menü içeriği
# Write all contact(s) to SIM (Tüm bağlantıları SIM’e yaz): Tüm telefon defterini kart düzenleme penceresinde yazabilir ayrıca varolan tüm verileri de yazabilir.
# Write selected contact(s) to SIM (Seçilmiş bağlantıları SIM’e yaz): Tüm telefon defterinden seçilmiş olanları kart düzenleme penceresinde yazabilir
# Add all contact(s) to SIM (Tüm bağlantıları SIM’e ekle): Tüm telefon defteri girişlerini düzenleme penceresinde karta yazabilir.
# Add selected contact(s) to SIM (Seçilmiş bağlantıları SIM’e ekle): Seçilmiş tüm telefon defteri girişlerini düzenleme penceresinde karta yazabilir.
# Clear Phone Book on SIM (SIM’de telefon defterini temizleme): SIM karttan tüm telefon defteri girişlerini silebilir.

Sistem Gereksinimi:
# Program Windows 95/98/NT4.0/2000/ME/XP/2003 sistemlerini destekler.
# Dekart SIM card reader (Dekart SIM kart okuyucu)

Full sürüm: 9$ –