Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

combofix indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

ComboFix’i tek başına bir antivirüs yazılımı olarak aşağıdaki tavsiye etmiyoruz; çünkü yazılım sadece ihtiyaç anında başvurulabilecek bir virüs temizleme aracıdır. Bilgisayarınız için gerçek kullanım koruma önlemleri bu araç virüslerin sızmasını engellemez, sadece sızan ve baş edemeden virüslerin etkili olduğu yardımcı olur. ComboFix virüs tarama ve temizleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra boyut tespit edilen ve temizlenen virüsleri bir metin dosyası içerisinde rapor edebilirsiniz.

Standart güvenlik temizleme yöntemlerinden sonuç alamasının nasıl olduğunu belirleyebilmeniz gerekir. Yazılımın temel amacı normal yollarla kaldırılamayan virüsleri tespit etmek ve alternatif yollarla bu tespit edilen bu virüsleri temizlemektir. Combofix kullanarak normal işleyişine döndürebilir ve bu yüzden sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecek.

NOT: ComboFix’in kullanımı için yeterli teknik tasarlamak sahip uzmanlardan destek almanız gerekir. Yazılım dikkatsiz bir şekilde kullanmak sisteminizin çökmesine neden olabilir.

ComboFix Nedir, Nasıl Kullanılır yazımıza göz atabilirsiniz.

Virüs temizleme işinde Combofix yazılımına başvurmadan önce sitemiz üzerinde yer alan diğer güvenlik programlarını göz atmak; ComboFix’e başvurmanız tavsiye ederiz.

combofix indir BENZER İÇERİKLER
combofix indir YAPILAN YORUMLAR