Capturix VideoSpy sistem gözetleme video kayıt yakalama programı – Online program game driver download legal and speed

Capturix VideoSpy hem evinizin hem de işyerinizin güvenliği önemlidir. Capturix VideoSpy, mülkleri gözetlemek için kullanılabilecek profesyonel sistem gözetleme ve video yakalama programıdır. VFW, WDM, FEB, WNV gibi video yakalama aygıtlarını destekler. Bu yazılımla bir zamanlayıcı programı dahilinde tüm video etkinliğini kaydedebilir, resim içine veri ekleyebilir, hareketli dedektör olarak çalıştırabilir, ses ve günlük olayları kaydedebilir, ışık ve sensörleri kullanabilirsiniz. Hareket dedektörüyle bir hareket bulduğunda e-posta gönderimi yapılıyor(ekstra kayıt ve Türkiye dahil mi bilmiyorum?) Bu yazılım ayrıca motorlu kameraları da destekler. Standart bir Jojstick (kontrol kolu) ile tüm kameraları yönetebilir ve gözetleyebilirsiniz. Bu yazılımla ses ve video kaydedebilir, internetten evinize erişebilirsiniz. Aktif uyarı sayesinde, video arşivinizdeki kayıtlı imajlara bakabilme imkanı sunuluyor. (Dışarıdan erişim. Bunun için sisteminizde uzaktan erişim özelliğine izin vermelisiniz) Ayrıca bir FTP sunucuya sayfayı yönlendirebilirsiniz. Bilgisayarınızda bir yönetici parolası yardımıyla normal kullanıcıların değişiklik yapmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların yapmış olduğu tüm eylemler bir dosya içine kaydedilebilir. Medya arşivi içinde bir imaj araması yapabilir, hatta bilgisayar ekranının ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Yedeklemek için AVI biçiminde kaydetme imkanı. Basit bir video oynatıcıyla bilgisayarda seyredebilme. Video gözetimcisi, POS eylemlerini kaydedebilir. (Bunu bilgisayara RS-232 portu üzerinden gönderir)

Capturix VideoSpy, sensörler gibi çeşitli girdi aygıtlarını kontrol edebilir. Hareket, sıcaklık, ışık sensörleri gibi. Aynı zamanda dış kaynaklı çıktıyı da kontrol edebilir. Bir analog CCTV sisteminde çok fazla zaman için çok fazla alana sahip olmalısınız. Capturix VideoSpy, eski imajları silerek boş alan yönetimi sayesinde kayda devam edebilirsiniz.

Özellikler
# Hareket bulma
# İç izleme
# Görüntü büyütme
# Ses kaydı
# Ayarlanabilir bölge ve hassaslık
# Eylem günlüğü
# Bağımsız kamera ayarları
# Her bir kamera için ayarlanabilir çerçeve oranı
# Kontrol kolu
# Sınırsız alarm ve duyuru
# Görüntü arşivleme
# JPEG,BMP,WAV biçimlerine uyumlu
# Resimlere veri girme (tarih, zaman, metin, durum gibi)
# Olay ve tarihe göre arama
# Kabuk kullanımı
# Web tarayıcıyla bütünleşik ağ yönetimi
# Uzaktan erişim
# Kullanıcı düzeyine göre sınırsız sayıda parola koruma
# Video klip yapma (avi yapar)
# Kamera imajlarını eklentili dosya olarak gönderebilme
# Geçiş tuşu ekleme

Program; Basic (temel) Plus (artı fazlası) Quad (dörtlü) Pro (profesyonel) ve Enterprise (işletme) gibi sürümlere sahiptir. Her birinin ortak ve farklılıkları vardır. Programı çalıştırdığınızda gelen ilk ekranda bir konum seçebilirsiniz.

Programın çalışabilmesi için: DirectX 9.0 ve üstü, Windows Media Player 9.0 ve üstü ve Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üstü gerekir.

Programı tam anlamıyla kullanabilmek için bazı donanımlara ihtiyaç duyulur:
# Modem
# Video yakalama kartı ya da web kamerası
# Ağ kamerası
# Ağ kartı

Full sürüm 39$