Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Camtasia studio 8

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Camtasia Studio 8 ilk bakışta kafa karıştırabilir. Öncelikle bir görsel iletişim şirketi olan TedSmith tarafından geliştirilmiştir. Camtasia Studio sadece tek bir yazılım değildir. Genel bir yazılımlar topluluğudur. Video görüntülerinden oluşan eğitimlerin hazırlanmasında kullanılan Camtasia Studio ile ekranınızın tümünü, belli bir bölgesini ya da seçtiğiniz pencerenin belli bir bölümünü kaydedebilir, daha sonrasında ise bu görüntülere ses, resim, müzik, saat, simge ve benzeri türden detaylar da ekleyebilirsiniz. Eğer ki ders birden fazla videodan da oluşuyorsa, Camtasia Studio içerisindeki Menumaker adlı yazılım üzerinden herhangi bir kodlama işlemi yapmaksızın kendi menünüzü de hazırlama imkanı bulabilirsiniz. Burada önemli olan şey de zaten kullanan kişinin istediği eğitim videosuna rahatlıkla ulaşıp seyredebilmesini desteklemek olduğu için, bu yazılım sisteminin gayet başarılı ve verimli bir moda sahip olduğunu da bilmenizi isteriz.

Nasıl Kullanılır?

Camtasia Stuido 8 programını bilgisayarınıza indirip kurmanızın ardından karşınıza çıkacak olan new Project seçeneği ile bir videoyu düzenlemek üzerine bir belge açarız. Bu belgeyi de New recording seçeneği ile yeni bir ekran videosu kaydı yapmak amacıyla değerlendirebilirsiniz. İlk bakışta tabii ki de kafa karıştırıcı ve karmakarışık bir izlenim oluşturacaktır. Ancak detaycı bir şekilde bu yazılımın genel düzenine odaklanarak ilgili aşamaları çözüp kendi eğitim videolarınızı izlemeye de çabuk bir şekilde odaklanmaya başlamış olacaksınız.

Güvenilir Mi?

Camtasia Studio 8 yazılımı çoklu yazılım kapsamında gerçekten güvenilir. Sağlam bir arşiv düzeni ve menü seçeneğine sahip. Bu yapısıyla da dikkat çekici olduğu söylenebilir. Gayet yerinde bir video eğitim düzeni kurup izleyebilir, videolara kendi katkılarınızı da sağlama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamaların her birisi göz önüne alındığında da yerinde bir sistem oluşturabildiğini de görmüş olacaksınız zaten.

Camtasia studio 8 YAPILAN YORUMLAR