Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bombom

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Bombom nedir ve nasıl oynanır diye bakıldığında, bu oyunun açılımı zaten Bombom Gizemler Diyarı. Oyun flash tabanlı olduğu halde çok hızlı yüklenebilen bir yapısı var. Aynı zamanda da resim olarak zengin bir oyun da diyebiliriz. Kayıt olduktan sonra oyundaki karakterinizin cinsiyetini seçiyorsunuz. Oyunun genel gidişatında da oyundaki karakterleri evlendirme imkanınız da olacak. Aslında genel yapısı itibariyle oldukça eğlenceli bir oyun tanımını yapmak çok doğru olabilir Bombom için. İlk başta zaten zorluk çekilmemesi için ders niteliğinde ufak görevlerle başlamış olacaksınız. Bu tarz keyifli test formatındaki sorular sonrasında da zaten oyunun geneline odaklanma şansınız da çok çabuk bir şekilde başlamış olacaktır.

Bombom Nasıl Bir Oyun?

Bombom, diğer çevrimiçi kişilerle savaşıp exp kazanarak level atlamanıza olanak tanıyacak tarzda bir oyun. Level atladıkça da çeşitli iltemler ve altın kazanma şansı da elde etmiş olacaksınız. Kullanmış olacağınız silahları ve elbiseleri güçlendirme özelliği de olacaktır. Marketten belirli bir iltem karşılığında güçlü silahlar ve özellikler de satın alabilir, bununla birlikte de altın karşılığında takas yapma şansı elde edebilirsiniz. Her şeyi detaylı bir şekilde düşünülmüş olan oyunun genel yapısı da birlik savaşı yapılmaya müsait bir konuma da sahip. Bu sebepten dolayı da oyun düzeninizi çeşitlendirip çok daha geniş bir format üzerinden farklı boyutlara taşıma şansınız da artış göstermiş olacaktır.

Bombom oyununda birçok farklı aşama da mevcut. Bu aşamaların her birisini zaten oyunda bir nevi deneme yanılma hamleleri gerçekleştirerek deneyimleme şansı da yakalamış olacaksınız. Bu doğrultuda bakıldığında da ideal bir sistemi ortaya çıkartan bu yapı, her zaman sizin oyunda çok çeşitliliğe ulaşmanızı ve ileri seviye bir aşamaya erişmenizi de sağlamış olacaktır.

Hepiniz açısından Bombom ile keyifli bir oyun düzeni kurmanızı dileriz. Bu oyunun geneline hakim olduğunuzda mevcut düzene erişim gerçekten de mümkün olacaktır.

Bombom YAPILAN YORUMLAR