Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bluestacks indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oylar, ortalama:2,33 dışında 5)
Loading...

Bluestacks indir versiyonu bilgisayarınızdaki android işletim sisteminde var olan programların çalıştırılmasına olanak sağlayan önemli bir uygulamadır. Android işletim sistemi için yazılmış olan oyun ve programlar Bluestacks uygulaması sayesinde pratik bir şekilde indirilip bilgisayarlarınıza rahatlıkla kurulabilmektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman gerçekten de ideal bir sisteme sahip olduğu da söylenebilir Bluestacks için. Bu sistem vasıtası ile android cihazlarınızda oynadığınız favori oyun ve favori programları bilgisayarlarınıza da aktararak tam ekran olacak şekilde kullanma fırsatı da yakalamış olacaksınız. Özellikle de Saga, Candy Crush, Temple Run 2 gibi android uyumlu oyun versiyonlarının bilgisayarlara da aktarılıp denenmeye devam edilmesi bu program sayesinde mümkün hale gelebilmektedir.

Bluestack Kurulumu Nasıl Olmalı?

Bluestacks indir aşamaları için öncelikle bilgisayarınız ya da laptopunuzun var olan işletim sistemine uygun olacak bir bluestacks sürümünü indirmeniz gerekmektedir. Bu kapsamda da zaten Bluestacks’a ait resmi bir web sitesi olduğu için bu site üzerinden de ilgili yönlendirmeleri rahatlıkla alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Web sitesini ziyaret ettiğinizde Windows’a ait hangi sürümü kullanıyorsanız size uygun bir Bluestacks sürümü de sunulmuş olacaktır. Bu durumun mac işletim sistemini kullanmakta olan kullanıcılar için de geçerliliğini koruduğunu bilmenizi isteriz. Uygun sürümü buradan tespit etmeniz ile birlikte de zaten söz konusu sürümü ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirip değerlendirme aşamalarına da başlamış olacaksınız.

Burada Bluestacks indir işlemini yaptıktan sonra dosyaya çift tıklayıp kurulumu başlat komutunu vermeniz gerekmektedir. Devam butonunu takip edip sözleşme ekranı karşınıza çıkana dek devam butonuna basmalısınız. Sözleşmeyi detaylıca okuyup onayladıktan sonra da masaüstünüze bir Bluestacks butonu yerleşmiş olacaktır zaten. Bununla birlikte Bluestacks’in bir program değil, yazılım olduğunu da bilmenizi isteriz. Bu sebepten dolayı yüklemede biraz zaman alınabilme durumu olduğu için sakın endişe etmeyin. Gayet yerinde bir şekilde bu yazılım programı sayesinde istediğiniz şekilde android uygulamaları bilgisayarlarınıza aktarma şansı bulacaksınız.

Bluestacks indir YAPILAN YORUMLAR