Baby Album Basic Edition bebek albüm kayıt programı – Online program game driver download legal and speed

[Yararlı Programlar » 10.06.2008]

Bu program: Çocuğunuzun hayata adım attığı andan itibaren her anını kaydedip, saklamaya yarayan bir yazılımdır. Programla 0-6 yaş arasındaki her olayı kalıcı bir şekilde saklamak için kayıt altına alabilirsiniz.

Programla; hamilelik sırasındaki her şeyi, doğumu ve bebeğin hayatının aydan aya her bilgisini, resimleri, çizimleri, videoları ve sese ait çeşitli bilgileri ekleyebilirsiniz. Çocuğunuz için bir albüm oluşturabilirsiniz. Her sayfayı kız ve erkek çocuk durumuna göre tasarlayabilirsiniz.

Özellikleri
# Her bir çocuk için albüm oluşturabilirsiniz.
# Hamilelik süreci, doğum öncesi hazırlık, sağlık bilgileri, doğum günü, okulun ilk günü, seyahatler, soy ağacı, önemli günleri ve ayrıca özelleştirilebilir sayfalar ekleyebilirsiniz.
# Arka plan ve yazı tiplerini değiştirebilirsiniz.
# Beğendiğiniz resim, video ve sesleri ekleyebilirsiniz.
# Albümleri yazdırabilir, internete FTP yoluyla yükleyebilir ve sevdiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.
# Albümleri çalıştırılabilir dosya (EXE) haline getirip, CD yazıcı sayesinde aileniz ve arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz.

Üretici “Basic Edition”u ücretiz olarak dağıtmaktadır. Ücretli sürümü ücretsiz sürümden daha geniş bir içeriğe sahiptir.

Ücretsiz Sürümün Full Sürüme Göre Kısıtlı Alanları:
# Oluşturulacak albüm sayısı: 1
# Albümdeki sayfa sayısı: 15
# Albümde izin verilen resim sayısı: 25
# Resimler için mevcut çerçeve sayısı: 25
# Albümde izin verilen video, ses sayısı: 5
# Tabloda izin verilen grafik çizelge sayısı: 5

Programı açıp yeni albüm oluşturmak için izleyeceğiniz yol ise şöyledir: “File > Create a new album” a (Dosya > Yeni albüm oluştur) tıkladığınızda karşınıza gelen pencereden ‘Soyad, ad, dil’ kısımlarını doldurup ‘Next’ butonuyla sonraki sayfaya gittiğinizde, buradan da arkaplan, sağ-sol köşe grafiklerini ayarlayıp albümü oluşturabilirsiniz. Daha sonra üzerinde değişiklikler de yapabilirsiniz.

download