Avi Divx Wmv Real Mp3 Media Fixer Pro bozulmuş ses video dosyalarını onarma düzeltme – Program indirme – download etme siteniz.

[Çeşitli Programlar » 07.02.2009]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program bozulmuş olan ses ve video formatlarınızı düzeltme işlevi yapan bir yazılımdır. DivX, Div, AVI, ASF, WMV, WMA, RM, Rmvb dosyalarının bozulmuş olan bölümlerini yüksek başarı oranı ile onarabilmektedir. Bu dosyaların bir bölümü bozulabileceği gibi tümü de bozulmuş olabilir. Bu durumda dosyalar ya açılmayacaktır ya da açıldıktan sonra düzgün biçimde oynatılamayacaktır. Bu yazılım sayesinde bu sorunun üstesinden gelinerek ses ve video dosyalarının akıcı bir biçimde oynatılması sağlanmaktadır. Ayrıca internetten düzgün ya da tam biçimde indirilmemiş olan ses ve video dosyaları da olabilmektedir. İşte All Media Fixer bu tip sorunların çözümünde yüksek başarı oranı göstermektedir. Oldukça küçük bir boyuta sahip olan yazılımın kullanımı şu şekildedir: İşlem çok basit programın ana menüsünde “Add Media File”(Medya Dosyasını Ekle) adlı ikona tıklayıp onarmak istediğiniz dosyayı seçip “Aç” diyorsunuz. Daha sonra media player kısayoluna benzeyen “Start check and fix”(Denetlemeye Başla ve Onar) adlı ikona tıklıyorsunuz. Hepsi bu kadar eğer biraz sanşlıysanız artık medya dosyanızı kullanabilirsiniz. Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Özellikler
# Oynatılamayan ya da ilerletilemeyen ses ve video dosyalarını(Avi DivX XVID
# ASF WMV Real Mp3) onarma.
# İnternet üzerinden bütünüyle innDirilmemiş medya dosyalarını onarma.
# Kısmen zarar görmüş olan medya dosyalarını onarma.
# Yapacağı işlemi tamamladıktan sonra sesli uyarı vererek çıkış için bildirimde bulunma.
# Desteklediği formatlar: WMA, WMV, ASF, WM, ASX, AVI, DIVX, XVID ,Vob, RM, MP3, MP2, MP1, MPA, MPGA, MPG, MPEG, MPA, DAT, WAVE, Jpeg ve BMP.
# Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olma.
# Dosya onarımındaki başarı oranı 82.8%-97.6% arasındadır.
Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor –