Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Asphalt 9 Legends İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylar, ortalama:5,00 dışında 5)
Loading...

Asphalt 9: Legends, Windows 10 PC için ücretsiz çarşı araba yarışı oyunları arasında en iyisi diyebilirim. Gameloft’un Android, iOS’da Windows platformuna çıkardığı yeni araba yarışı oyunu Asfalt 9: Efsaneler efsane yarışçılar bir araya geliyor. Dünyanın en iyi yarışan sokak yarışçılarına meydan okuyun!

Asfalt 9: Oyun Asfalt 9: Efsaneler English adıyla Efsaneler adıyla karşımıza göre. Ferrari, Porsche, Lamborghini, W Motors gibi popüler olanların 50’den fazla sanat eseri sizi bekliyor. Araba modellemeleri her zaman olduğu gibi gözlerinden. Rüyaları süsleyen hiper otomobillerden birini seçip hız kesmeden yarışlara başlıyorsunuz. Gerçek yarışçılara karşı ister en az gerçek bir oyuncu kadar iyi yarışan etkili yapay zekaya karşı kapışıyorsunuz. 60’dan fazla sezon ve 800’ün üzerinde yarış içeren Kariyer modunun yanında farklı liglerde 1 ile 8 oyuncuya karşı gerçek anlamda yarışlara katıldığınız Dünya serisi çok oyunculu modu da oynamanızı isterim.

Asfalt 9: Efsaneler, HDR’de de mevcuttur. Direksiyon hakimiyetini kolaylaştıran, Eğlence, hıza odaklanabileceğiniz özellikli kontrol kontrol sistemi TouchDrive, topluluk yarışları olarak özetleyebileceğim Kulüp özelliği ve oynadıkça keşfedebilirsiniz.

Asphalt 9 Legends İndir BENZER İÇERİKLER
Asphalt 9 Legends İndir YAPILAN YORUMLAR