Arial CD Ripper ses dosyalarını mp3 wawe ogg flac ape formatına çevirme dönüştürme – Program indirme – download etme siteniz.

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program ses CD’lerinizi farklı formatlara çevirerek bilgisayarınıza kaydemenize yarayan bir çeviri programı. Ses CD’lerinizi bu program sayesinde bir çok farklı formatta ve kalitede bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Desteklediği çevirme formatları
>> MP3 (MPEG-1 Audio Layer III)
>> WAWE (Waveform Audio)
>> OGG (Ogg Vorbis)
>> FLAC (Free Lossless Audio)
>> APE (Monkey’s Audio Lossless)

Programdaki CDDB (Compact Disc Data Base) özelliği sayesinde internette arama yaparak parçalarınız hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz. Id3 Tag özelliği sayesinde parçalarınızın sanatçı, albüm, şarkı isimlerini düzenleyebilir ya da programın otamatik olarak bu bilgileri veritabanı sayesinde belirlenmesine izin verebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde sadece ses CD’lerinizin içindeki değil bilgisayarınızın içinde bulunan MP3 bilgilerinizide düzenleyebilirsiniz. Programın ana penceresinde bir çok farklı müzik arasından bazılarını seçerek normalde çevireceği formattan farklı formatlara çevirebilirsiniz ya da tek bir tıkla istediğiniz müzik formatına anında dönüştürme yapabilirsiniz. Arial CD Ripper ile dönüştürme yapılacak müzikleri belirlediğiniz taktirde onları formatlarını çevirmeden önce veya çevirdikten sonra kendi medya oynatıcısında çalmanıza olanak tanır. Arial CD Ripper her türlü çoklu ortam CD’sini destekler ve sorunsuz olarak çalışır. Arial CD Ripper ile dönüştürme yapacağınız formatı seçemediğiniz durumlarda otamatik olarak kendinin format belirlemesine izin verebilirsiniz bu durumda dönüştürmek istediğiniz ses CD’sinin formatına göre program kendiliğinden en iyi formatı seçecek ve standar olarak bunları dönüştürecektir. Arial CD Ripper’ın ana pencersi oldukça şık ve parçaları rahatça seçebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Programı kullanmak için çok deneyimli olmanızı gerektirmez, rahatlıkla ana pencere üzerindeki şekillere bakarak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Program açıkken CD taktığınızda bu CD’yi görmesi için programı tekrar açıp kapatmanıza gerek duymadan ana pencere üzerindeki “Refresh” tuşuna tıklayarak CD sürücülerinizi kontrol etmesini ve bunların içindeki parçalarınızın listelenmesini sağlayabilirsiniz. CDDB özelliğinde programın içinde iki farklı veritabanı sitesi eklenmiştir, parçalarınızın isimlerini, numaralarını, sanatçılarını, albümlerini bunlar sayesinde bulabilir. Bunlara ek olarak bu format sitelerine bir yenisini eklemek isteseniz kendinizden rahatça ekleyebilirsiniz. Programın ana penceresi oldukça açık bir şekilde müziklerinizin kaynak sürücüsünü, kaynak sürücüde dosyanın yerini, parçanın boyutunu, parçanın yeni formatta kopyalanacak yerini ve hangi formattan, hangi formata kopyalanacağını göstermektedir. Arial CD Ripper’ın özellikleri bu kadarla sınırlı değil sadece ses CD’lerinizin formatlarını çevirmekle kalmaz desteklediği her türlü formatıda birbirine çevirebilir. Arial CD Ripper tüm bu özellikleri ve daha fazlasını başarıyla gerçekleştirebilmektedir. Ancak özelliklerini kullanım kısıtlamalı olarak kullanabiliyorsunuz. Arial CD Ripper’ın tüm bu özelliklerini sınırsız kullanabilmek için 30 YTL ödemeniz gerekmektedir. Programın özellik kısıtlamalı sadece 4 parça dönüştürme ile sınırlıdır. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor –