Arial Audio Converter müzik ses dosyalarını mp3 wma mp2 wav biçimine çevirme programı – All programs files download speed and legal

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program güçlü ve profesyonel bir ses biçimi dönüştürme yazılımıdır. En çok kullanılan ses dosyalarının tümü arasında karşılıklı dönüştürme işlemi yapabilmektedir. Bu işlemi geçici dosyalar kullanmadan yaptığı için oldukça hızlı işlemler gerçekleştirmektedir. Ayrıca geçici dosya kullanılmadığından sabit disk daha ekonomik kullanılmakta sonradan silinecek olan verilerle boş yere işgal edilmemektedir. Dönüştürme işleminin yanı sıra; ID3 etiketlerinin düzenlenmesi, dosya biçimlerinin kalite ayarının yapılması, farklı arayüzler kullanabilme, dahili oynatıcı ile ses dosyalarını açabilme gibi ek işlevlere de sahiptir. Kullanımı oldukça kolay olan yazılımın, boyutu da oldukça küçüktür. Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor. %50 dönüştürme yapıyor.

Özellikler
# Popüler ses biçimlerinin tümünü destekler: MP3, WMA, OGG, MP2, WAV (PCM, DSP, GSM, ADPCM), G721, G723, G726, VOX, ALAW, ULAW ses biçimlerini karşılıklı olarak dönüştürme ve farklı ayarlamalar yapabilme.
# Yüksek hızda dönştürme: herhangi bir geçici dosya kullanmaksızın, doğrudan ses biçimlerini dönüştürme; böylece yüksek hızda dönüştürme yaparak, sabit disk kullanımını ekonomik hele getirebilme sağlanır.
# Toplu ses dosyası dönüştürme: dosya biçimlerinin ilk hali farketmezsizin toplu halde dönüştürme yapabilme.
# ID3 etiket desteği: ID3 etiketlerini kendiliğinden kaydederek dönüştürme yapabilme, bunları görüntüleme ve düzenleme desteği verme.
# Popüler müzik biçimlerini oynatabilme: WAV, OGG, MP2, MP3, WMA biçimli ses dosyalarını dahili oynatıcı ile dinleyebilme imkanı.
# Sürükle ve bırak desteği: Dosya gezgini üzerinden sürüklenen dosyaları, Arial Audio Converter yazılımının dosya listesine üzerine bırakabilme desteği.
# Kullanıcı dostu arayüz ve çok kolay kullanım.
Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor. %50 dönüştürme yapıyor.