Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Aptoide

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Aptoide sürekli özerk bir uygulama mağazasıdır, ancak ek olarak kendi Android mağazanızı kurma şansı verir.

aptoinde

Faurecia ve en büyük otonom Android uygulama mağazalarından biri olan bu ortak çaba, OEM’lere dünyadaki alan başına çok yönlü madde ile ulaşılabilecek ılımlı ve güvenli bir araba uygulamaları vitrini sunuyor. Aptoide uygulama mağazası, oyunlar, rota, içerik fışkıran idareler, entrika noktaları veya durdurma gibi çeşitli kullanım durumlarını yayan bir milyon Android uygulaması sunuyor.

Ek olarak, aracın ve yolcuların bilgi korumasını sağlarken, yönetimin adaptasyonu için OEM prosedürlerini destekleyen koordineli bir güvenli taksit sistemi sunmaktadır. Ortak çabada, geniş bir android uygulamaları ve tahsisat yeteneği kapsamı sunan türden bir ortam getiriyor. Faurecia, geniş bir müşteri portföyü, çerçeve birleştirme yetenekleri ve araç içi güvenlik kabiliyeti Araç İçi Bilgi-Eğlence Sistemleri (IVI) getiriyor.

Bu aşama, Huawei ile düzenlenmiş ortak çabasıyla iyi bilinen seçkin mağazalardan biridir. Google Play Store’dan farklı olarak Aptoide, reklamı yapılan uygulamalar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Yani şüpheli veya engellenmiş programlama indirmiş olabilirsiniz. Bu şekilde, özellikle nakit maliyeti olması durumunda şüpheli tedarikçilerden uygulama indirmemelisiniz.

Aptoide BENZER İÇERİKLER
Aptoide YAPILAN YORUMLAR