Apex AVI Converter rm rmvb wmv mov mpeg video dosyalarını avi divx dosyasına çevirme – All programs files download speed and legal

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program RM, RMVB, WMV, ASF MOV, MPEG görüntülerini AVI, DivX’e dönüştüren profesyonel bir yazılımıdır. Yazılım, bahse konu görüntü biçimlerini AVI, DivX’e dönüştürüyor gibi görünsede de, aslında görüntü biçimlerinin uzantıları bakımından hiçte sanıldığı gibi sınırlı değildir. Temel dönüştürme kaynağında bulunan biçimlere, birçok görüntü biçimi uzantısı eklenmiş ve günümüzde ihtiyaç duyulan tüm uzantıları bünyesinde toplamıştır. Önceden çok önemli anları hemen VCD ortamına çeken kullanıcılar, şimdilerde ise AVI, DivX gibi teknolojinin getirdiği diğer özelliklerden faydalanmaktadırlar. Çoğu filmler artık ya AVI yada DivX otramında hazırlanmaktadırlar. Bilindiği gibi AVI ve DivX kalitesi diğer görüntü kalitelerinden çok daha iyidir. Görüntüler kaliteli, prüzsüz ve hiç bozulmadan yıllarca saklanabilmektedir. Günümüzün bir çok cihazı bu biçimlerde bulunan görüntüleri seyretmeye imkan vermesine rağmen, kullanıcıların yukarıda bahsedilen görüntü biçimlerini birbirlerine dönüştürmeye her zaman ihtiyaçları olmuştur olacaktırda. Üstelik görüntü cihazlarında çekilen bu tür görüntülerin uzantılarını da her cihaz okuyamamaktadır. O zaman görüntü biçimlerini birbirlerine dönüştürme kaçınılmaz olacaktır. Çoğu zaman elimizdeki görüntüleri diğer görüntü biçimlerine çevirdiğimizde ise görüntü kalitesinden ödün verildiği için görüntü iyi olmaz. Kalite düşer ve kullanıcı aradığı veya istediği görüntü kalitesine bir türlü ulaşamaz. Yazılım, AVI, DivX, XviD, MPEG, WMV, MOV, ASF, QuickTime ,RM, RMVB görüntü biçimlerini AVI, DivX veya XviD görüntü biçimlerine çevirmek için tasarlanmıştır. Kullanıcı görüntülerini istediği Hz oranına [framerate] ayarlayabilmektedir. Aynı zamanda dışarıya çıktı sağlanan görüntü biçim büyüklüklerini de istediği gibi değiştirebilmektedir. Bunun yanı sıra yazılım, ses ve görüntü çözücülerine de büyük destek sağlamaktadır. Kullanıcı görüntü başlangıcını ayarlayabilmekte, görüntünün arzu edilen bir parçasını kesebilmektedir. Dönüştürme yaptıktan sonra kaydetmeden dönüştürdüğü görüntüleri kullanıcıya izlettirebilmektedir. Yazılım, son derece kolay, hoş ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Görüntülerin dönüştürülmesinden sonra kalite ve görüntü kaybı yaşanmamaktadır. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Özellikler
# Görüntü dosyalarını AVI, DivX, Xvid’den, AVI, DivX, XviD, ASF, WMV, MPEG, MOV, QT, RM, RMVB, QuickTime, MPG’e dönüştürebilmektedir.
# Günümüzün geçerli ses ve görüntü biçimlerini desteklemektedir.
# Dönüştürülen dosyaları kaydetmeden izletme imkanına sahiptir.
# Ses kalite seçeneklerine sahiptir.
# Dönüştürdüğü görüntü biçimlerini kullanıcının ayarlayabilmesi için dışarı kalite çıktı seçeneğine sahiptir.
# Kullanıcının görüntülerde istemediği bölümleri kesme kabiliyetine sahiptir.
# Geniş görüntü seçeneklerine destek vermektedir (2GB dahil).
# Kolay, anlaşılır ve hoş bir arayüze sahiptir.
# Ayarlandığı takdirde görüntü dönüştürmesinden sonra bilgisayarı kendiliğinden kapatmaktadır.
# Toplu olarak dönüştürme işlemini gerçekleştirmektedir.
# Sınırsız bedava teknik destek, güncelleme imkanı sunmaktadır.
Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.