Anti Sansür İndir

[İnternet Programları » 09.12.2012]

Anti Sansür İndir
Anti Sansür programının son sürümünü indirme linki, bu programla yasaklanmış, sansürlenmiş web sitelerine girme imkanınız olur…

Anti Sansür programı Türkiye üzerinden erişime kapatılmış web sayfalarına girmeye yarar. Herhangi bir sebep ile erişime kapatılan web sitelerine normal bağlantımız ile giremeyiz, ancak bu program ile girdiğimizde siteler açılır. Bunun sebebi bu tür programların yeni ip numarası ile internet üzerinde Proxy kullanarak gezmemize olanak sağlamasıdır. Bunun dışında yine DNS ayarlarını değiştirerek sansürlü sitelere girme işlemi yapabilme özelliği mevcuttur.

Anti Sansür programını bilgisayarınıza yükleyip çalıştıktan sonra sansürlü siteler açılacaktır. Sizlere tavsiyemiz bu program yerine “Youtube Jacker” programını kullanmanız. İkisi de aynı işi yapıyor ama Youtube Jacker kalite olarak bir adım daha önde. Ayrıca program indirmeden de sansürlü sitelere girmeniz mümkün. Bilgisayarınızın ağ bağlantıları bölümüne sağ tıklayarak özellikler kısmından “Tcp ip” ayarlarınızı 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yaparak herhangi bir sebepten yasaklanmış web sitelerine girebilirsiniz.

Programların dışında “vtunnel.com” ve “ktunnel.com” siteleri üzerinden de istediğiniz siteye erişim imkanı sağlarsınız. Bu sitelerin dez avantajı biraz yavaş olmaları ve çok reklam çıkması. Ama acil bir durum varsa dediğimiz siteler üzerinden yasaklanmış sitelere kolaylıkla girebilirsiniz ama devamlı kullanmak istiyorum derseniz bu programı indirebilirsiniz.

Anti Sansür programını indirmek için ; link

Anti Sansür
Anti Sansür Dns Değiştirme
Anti Sansür Programı

Konu İle Alakalı Kelimeler; anti sansür gezginler, anti sansür indir gezginler, anti sansür, anti sansür download gezginler, anti sansür gezginler indir, anti sansör yükle gezginler, anti sansür indir, anti sansür programı indir gezginler, anti sansür virüssüz, anti sansür 2012, anti sansür son sürüm indir, anti sansür indir virüssüz, antisansür gezginler, gezginler anti sansür

Benzer Haber Yok.

Etiketler: anti sansür programı indir, anti sansür son sürüm indir