Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ammy indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Ammyy Admin, uzak masaüstü bağlantısı programı olarak adlandırılan bir türe girmektedir. Ammy Admin de bu türe girmektedir ve başkasının bilgisiyarını uzaktan kontrol etmenizi sağlamaktadır.

Ammyy Adminindirme gerekmeden çalışabiliyor. Bunun için iki tarafın da küçük dosyaları bilgisayarlarına yüklemeleri ve çalıştırmaları isteniyor. Uygulama bilgisayarların yanı sıra sunucuları da uzaktan kontrol etmek adına kullanılabiliyor.

Ammyy Admin, internet bağlantı hızınız ne durumda olursa olsun iki bilgisayar arasında bağlantı yapabilmesi sebebiyle tercih ediliyor. Ayrıca bağlantının kurulması esnasında sesli konuşma yaparak da Ammy Admin güzel bir özelliği kullanıcılarına götürüyor.

Ammyy Admin, Güvenlik Duvarları için şeffaf olup, yerel veya PC’yi ya da uzak bilgisayar ağlarını güvenlik hatası riskine maruz bırakarak Güvenlik Duvarı veya VPN bağlantı ayarları üzerinde ek ayarlamalar yapmanız gerekmez. Bağlantı noktası eşlemesi yapmadan, NAT ağ geçitlerinin arkasındaki bilgisayarların uzak masaüstlerine kolayca erişebilirsiniz. Ammyy Admin kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Kullanımı kolaydır ve hem profesyonel hem de deneyimsiz PC kullanıcıları tarafından yönetilebilir.

ammy indir BENZER İÇERİKLER
ammy indir YAPILAN YORUMLAR