ALO Audio Center ses düzenleme programı – All programs files download speed and legal

[Ses Görüntü Düzenleme » 09.06.2008]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program içerisinde 8 ayrı araç bulunan, güçlü bir ses düzenleme yazılımıdır. Ana menüsü üzerinde bu 8 aracın kullanımı için oldukça iyi bir arayüz tasarlanmıştır. Her bir araca oldukça kolay ulaşıp, kullanılabilmesi için çok iyi düşünülmüştür. Bu 8 araç aşağıda ayrı ayrı açıklanmıştır. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Audio Editor
Popüler ses biçimleri üzerinde düzenlemeler yapılabilmesini sağlayan oldukça fazla özelliğe sahip bir araçtır.

Audio CD Burner
Sahip olduğunuz WAV, MP3, WMA ve OGG dosyalarını Audio CD biçimide yazdırabilmenize imkan tanıyan bir araçtır.

MP3 CD Burner
Sabit diskinizdeki MP3 biçimli ses dosyalarından istediklerinizi seçerek CD’ler hazırlamanızı sağlayan yazdırma aracıdır.

Audio CD Ripper
Audio CD’ler içerisindeki dijital ses parçalarını MP3, WMA, OGG veya WAV biçimlerinde sabit diskinize kaydetmenizi sağlayan araçtır.

RM to MP3 Converter
Real Audio biçimlerini (RA, RM, RAM), WAV, MP3, OGG ve WMA biçimlerine dönüştürmenizi sağlar.

MP3 to RM Converter
WAV, MP3, OGG ve WMA biçimli ses dosyalarını Real Audio (RM) biçimine dönüştürmenizi sağlar.

Audio Converter
WAV, MP3, MP2, MP1, MPEG, MP4, AAC, OGG, AVİ, MPC, MOV, QT, WMA veya 3GP biçimli ses dosyalarını WAV, MP3, MP2, ACM, AC3, MP4, AAC, VOX veya AMR biçimine dönüştürme işlevi yapar.

Audio Tag Editor
MP3, WAV ve OGG biçimli ses dosyalarının bilgilendirme etiketlerini kolaylıkla düzenlemenizi sağlar. Yani sahip olduğunuz müzik dosyalarının parça adı, sanatçı adı, albüm bilgisi, türü, çıkış yılı gibi bilgileri düzenlemenize yardımcı olur. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.