Advanced Outlook Password Recovery ofis programlarının dosyalarının şifrelerini bulma – All programs files download speed and legal

[Şifreleme ve Güvenlik » 20.12.2007]

Advanced Outlook Password Recovery microsoft ofis uygulamalarında oluşturulan dosyaların unutulan şifrelerini (Tüm sürümler; 97, 98, 2000, XP, 2003, 2007 beta) ve E-posta’lara erişim şifreleri ile verilerin şifrelerini birkaç tıklama ile bulmaktadır. Bunlara ayrıca Kelime Şifreleri, Excel, Erişim Şifreleri (Kullanıcı-Düzey şifreler ve Yönetici şifreleri), Proje, PowerPoint, Visio ve Schedule+ şifreleri yazılım tarafından dahil edilmiştir. Yazılım çok dilli şifreleri desteklemektedir. Yazılım, Ofis 98/2000/XP/2003/2007’de hesapları göndermek için oluşturulan şifreleri de kurtarmaktadır. Elektronik bilgi çağında verilerini ya da hesaplarını şifrelemeyen yoktur. Buna rağmen şifrelerin çokluğundan dolayı bir o kadar da unutulan şifre vardır. Hele bu şifreler Outlook hesabına ait şifrelerse…Şimdi gelin bu yazılımı daha yakından tanıyalım. Neleri başardığını hep beraber görelim. Ne dersiniz? Yazılım 4 ana başlık ve 2 kısa yol tuşlarından oluşmaktadır. Ana başlıklar sırasıyla; Geri Alma-Yeniden Bulma (Recovery), Seçenekler, Kayıt ve Güncelleme sekmelerinden oluşmaktadır. Kısa Yol tuşları ise; Dosya Aç ve Outlook postası hesapları için şifreyi alın (Get Password for Outlook Mail Accounts) sekmelerinden oluşmaktadır. Bu bölümde bulunan kısa yol tuşları ana başlıklarda anlatılacağından kısa yol sekmelerine değinilmeyecektir. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Ana Başlıklar:
Geri Alma-Yeniden Bulma Sekmesi; Dosya Aç ve E-posta hesapları (E-Mail Accounts) seçeneklerinden oluşmaktadır. Dosya Aç seçeneği ile yazılıma şifresi bulunması istenilen dosyanın yeri gösterilmektedir. E-Posta Hesapları seçeneği ile de kullanıcının e-posta hesabının adı seçilmekte veya yazılmaktadır. Bu işlemleri müteakip yazılım unutulan şifre veya veri kaynağını kendiliğinden bulmaktadır.
Seçenekler Sekmesi; Tıklandığında kullanıcı karşısına bir kutu açılmakta ve kullanıcıya bulunan kayıp şifreyi yazılımın dosya yoluna kaydetmeye imkan verip-vermeyeceği sorulmaktadır. Bu seçeneği kullanıcı onayladığı takdirde yazılım kayıp şifreyi dosya yoluna kaydetme işlemini yerine getirmektedir.
Kayıt ve Güncelleme Sekmeleri; Kullanıcının yazılımı kayıt ettirme ve güncellemesi için kullanılmaktadır. Yazılımın kendiliğinden güncelleme yeteneği bulunmaktadır. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.