602 PC Suite microsoft office ofis doc xls dosyalarını açma okuma görme programı – Program indirme – download etme siteniz.

[Yazı Programları » 12.11.2007]

602 PC Suite Microsoft Office dosyalarını Office programınız olmadan da görebilmenize olanak sağlar. Word ve Excel formatları olan DOC, XLS formatlarındaki dosyaları görebilirsiniz. İsterseniz üzerinde değişiklik de yapabilirsiniz. 602PC Suite ile bir kelime işlem programı ve grafik editörü de beraber geliyor. Ayrıca bir Dosya Yönetici bölümü program ile gelen bir başka özellik. Web tasarımla uğraşanlar veya Web sayfası tasarlamak isteyenler için HTML bilginiz olmasa bile program size basit olarak bu dili öğretiyor ve web sayfası tasarlamanıza olanak sağlıyor. Program çok yavaş bilgisayarlarda bile rahatlıkla çalışıyor ve sisteminizi asla yormuyor. Ek olarak içinde yer alan 602Photo, üzerinde 15 (BMP, GIF, JPG, PCD, PSD, TGA, TIFF, WMF, MSP, PCT vb…)grafiksel biçim için görüntüleme ve düzeltme imkanı olan sayısal kamera ve tarama şekli için tasarlanan bir grafik editörüdür.
Dosya sisteminde kayıt saatini dahi yazabiliyor. Ayrıca program; Yeniden adlandırma, Resimleri çevirme, Slayt gösterisi halinde izleme gibi güzel yeteneklere sahip. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor –