3D Photo Browser Light fotoğraf video gösterme programı – Program indirme – download etme siteniz.

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program 3D çalışmalarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve ses dosyalarınızı gösterebilecek, “hepsi bir arada” diyebileceğimiz bir programdır. Bu program tüm medya dosyalarını basit arayüzünde küçük önizlemelerle gösterebilecek güçlü bir medya yöneticisidir. Özellikle 3D çalışmalarınızı ve fotoğraflarınızı göstermede kullandığı kullanıcı dostu özellikler mevcuttur. 3D Photo Browser Light, 60’tan fazla resim, müzik, video ve 3D dosya formatı tanır ve sorunsuz gösterir. En popüler olan birkaç tanesini saymak gerekirse 3DS, DXF, LWO, LWS, MAX, JPEG, TIFF, PSD, BMP, GIF, AVI, SWF, HTML, MP3, WAV biçimlerini söyleyebiliriz. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Özellikler
# Dosyalarınızı istediğiniz şekilde önizleyin: Özelleştirilebilir görüntüleme modu görüntünün yanında istediğiniz bilgileri de verebilir (Örneğin resim ebatları, 3D dosyalarındaki çizgi sayısı, mp3 dosyalarınızın uzunluklar vs.)
# 3D dosyalarınızı, dahili OpenGL göstericisiyle açar ve iyi bir görüntüleme kalitesi sunar. Gösterim sırasında istediğiniz seçenekleri kullanarak, istediğiniz en iyi sonucu almanızı sağlar. 3D dosyanızdaki tüm materyalleri eksiksiz gösterir.
# Resimlerinizi ve video dosyalarınızı dahili oynatıcısında açabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca içindeki editör sayesinde kesme-biçme, format çevirme, döndürme, renk ayarı yapma, çeşitli filtreler kullanma, slayt şeklinde önizleme, videodan resim yakalama işlemlerini kolay ve hızlıca yapabilirsiniz.
# Programın tag (etiket) editörü sayesinde 3D dosyalarındaki yüzey ve nokta sayısı, materyal sayısı gibi bilgileri görebilir, mp3 dosyalarının tag bilgilerini düzenleyebilirsiniz.
# Anılarınızı paylaşın: Resimlerinizi, videolarınızı ve 3D dosyalarınızı bir slayt içinde birleştirebilir, ses, yazı ve sunumlar ekleyebilirsiniz. Bu hazırladığınız slaytı EXE dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca daha etkileyici sunumlar hazırlamak için geçiş efektleri de kullanabilirsiniz.
Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor –