1-More PhotoManager resimleri yönetim yönetme programı – All programs files download speed and legal

[Diğer Resim Programları » 18.11.2007]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: 1-More PhotoManager adından da anlaşılabileceği gibi bir resim yönetim yazılımı. Program ile resimleriniz tamamıyla kontrolünüz altında olacak. Bunların tümünü yapmak artık sizin için çocuk oyuncağı. Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Özellikler

Resimler almaŞimdiye kadar gördüğünüz en iyi resim aktarım programı. Hafıza kartından, hdd’den, cd-rom’dan ve dijital makinadan istediğinizi alabileceksiniz.

Resim düzenleme
Programı en anlaşılır yoldan yönetip resimlere değişik efektler ekleme.

Resimleri organize etme
Albümünüzdeki resimleri organize edin. En kısa yoldan resimlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Resim tanıtımıResimlerinizi bir slayt show olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Kendi özel sayfanız için giriş vb hazırlayabilirsiniz.

Resim Alışverişi
Arkadaşlarınızla resimlerinizi en kısa yoldan e-posta ile paylaşabilme. Resimler gönderilirken daha hızlı olması için otomatik olarak sıkıştırılırlar. Ve kendi internet sitenize kolaylıkla upload(yükleme) yapabilmeniz için kullanışlı bir ftp aracı (file transfer protocol – dosya tranfer protokolü) ile geliyor. Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.